МОЛОДЬ ПСЯЧИТЬ ВОРОГІВ І ТІШИТЬ УКРАЇНЦІВ СМІХОМ

Володимир Мішута

У вівторок, 30 серпня 2011 року під головуванням Андрія ТКАЧЕНКА відбулося 21 засідання Молодіжного клубу “Школа самореалізації” на тему “ЛІТЕРАТУРНИЙ ВИСТУП”.
Зі вступним словом виступив голова секретаріату Українського клубу Олексій УСАЧОВ. Він побажав усім учасникам успіху і запросив брати участь у проектах клубу.
Розпочала літературний маратон Маргарита ЧИКАЛОВА з Києва. Вона прочитала свої поезії.
Далі слово взяв артист оригінального жанру Михайло ГЕРАСИМЧУК. Він виконав низку творів ріжних авторів: Володимира Дідківського, Василя Коряка, Леоніда Гожави та Павла Глазового.
Борис ГЕРУС з Переяслава-Хмельницького виконав два монологи та віршовану гумореску.
Дарина ЛАЗАРЕНКО (10 років) з Чернігова вразила присутніх високою майстерністю перевтілення і талантом характерного актора. Вона виконала низку творів Павла Глазового (КРАСА І СИЛА, КУМ В ОПОЛОНЦІ, ЗАЙВЕ ПИТАННЯ).
Петро ПОДУПЕЙКО продовжив Глазовим же.
Василь КОВАЛЕНКО продовжив Глазову традицію з невеликою домішкою Коряка у фіналі.

Назарій Крижанівський. Театр мініатюр

Назарій Крижанівський

Назарій КРИЖАНІВСЬКИЙ (10 років) з Обухова майстерно виконав монолог “Коли я був маленьким”, а також два твори Глазового.
Володимир МИШУТА (12 років) з того ж Обухова вразив присутніх майстерним виконанням “Каюся” Олександра Ковіньки, “Відвертість” Олекси Їжака та “Довиступався” Грицька Бойка.
Євгенія БЄЛЬЧЄНКО виконала три блискучі вірші з новітнього циклу, варті всякої похвали — сміливі, свіжі, гострі і художньо вартісні.
Тимур ЛИТОВЧЕНКО прочитав гумореску у стилі фентезі а також два вірші — “Довиступався” Грицька Бойка та “Атомна казка” Юрія Кузнєцова.
Завершила вечір своїми блискучими іронічно-самоіронічними поезіями Олена ШЕЛКОВА.
У підсумку голова правління Українського клубу Роман КУХАРУК зауважив: усі виступаючі покликані завоювати свій життєвий простір ув інформаційному а культурному просторі України.
Наступний захід Молодіжного клубу ШКОЛА САМОРЕАЛІЗАЦІЇ на тему “Літературний виступ” відбудеться 27 вересня 2011 року.

Максим КРАК

Джерело: Літературний форум

Читати далі...

Leave a Reply