Наші досягнення

Всеукраїнський огляд – конкурс «Веселка»

М. Київ

2000 р.

Дует: Микола Єрмоленко – Максим Гончаренко    - Звання Лауреатів

______________________________

Фестиваль аматорького мистецтва “Центренерго”

м. Українка, Київська обл.

2000 р.

Дует: Микола Єрмоленко – Максим Гончаренко    - Звання Лауреатів

_________________________________

Обласний конкурс молодих виконавців «Київщина молода»

М. Богуслав

2001 р.

Дует: Микола Под’япольський – Станіслав Бондар – ІІ місце

______________________________

Обласний конкурс дитячої творчості “Таланти твої, Київщино”

2001 р.

Дует: Артем Пелешенко -  Данило Шевчук – ІІ місце

_________________________________

Міжнародний конкурс виконавців сатири і гумору ім. Андрія Сови

М. Одеса

2002 р.

Дует: Артем Пелешенко -  Данило Шевчук – І місце

Дует: Артем Пелешенко -  Данило Шевчук – Диплом за краще виконання творів С.І.Олійника

 

2004 р.

Віталій Шкляр    – ІІІ місце

Людмила Медвідчук -  ІІІ місце

 

2008 р.

Юлія Малежик – ІІ місце

Андрій Шевченко – ІІ місце

_______________________________

Всеукраїнський фестиваль дитячого та юнацького естрадного мистецтва

«Веселі канікули осені»

М. Київ

2002р.

Дует: Артем Пелешенко -  Данило Шевчук – І місце


2003 р.

Артем Пелешенко -  І місце

Данило Шевчук – ІІ місце

 

2004 р.

Віталій Шкляр    – І місце

Юлія Малежик – ІІІ місце

 

2005 р.

Людмила Медвідчук -  ІІІ місце

Катерина Коник – ІІІ місце

 

2009 р.

Андрій Шевченко – І місце

 

2011 р.

Назарій Крижанівський – ІІ місце

______________________________

“Фестиваль фестивалів громад Київщини “Ледача Вежа”

м. Українка, Київська обл.

2005 р.

Театр мініатюр – Звання Лауреата

_________________________________

Всеукраїнський телевізійний фестиваль-конкурс дитячого,

юнацького та молодіжного естрадного мистецтва

«Азовські вітрила»

М. Бердянськ

2005 р.

Віталій Шкляр    – І місце


2007 р.

Дует: Людмила Медвідчук – Віталій Шкляр   – І місце

 

2009 р.

Дует: Іван Пінігін – Юрій Усевич  – І місце

______________________________

Всеукраїнський телевізійний фестиваль

«Весняні ластівки»

М. Київ

2006 р.

Колектив “Театр Мініатюр”  – Звання Лауреата

Віталій Шкляр    – Звання Лауреата

Людмила Медвідчук – Звання Лауреата

Юлія Малежик – Звання Лауреата

 

2008 р.

Андрій Шевченко – Звання Лауреата

Олег Калініченко – Звання Лауреата

______________________________

Всеукраїнський міжнаціональний фестиваль мистецтв

«Українська родина»

М. Київ

2007 р.

Юлія Малежик – І місце

Людмила Медвідчук – ІІ місце

 

2012 р.

Наталія Васильківська – І місце

Назарій Крижанівський – І місце

______________________________

Київський обласний творчий звіт дитячих

художніх колективів та окремих виконавців

М. Київ

2007 р.

Віталій Шкляр    – ІІІ місце

______________________________

Київський обласний конкурс читців ім. Тараса Шевченка

М. Київ

2007 р.

Людмила Медвідчук – Звання Дипломанта


2008 р.

Катерина Коник – Звання Дипломанта

 

2009 р.

Дует: Юлія Малежик  – Олег Калініченко  – ІІІ місце

Андрій Шевченко – Звання Дипломанта

 

2010 р.

Олег Калініченко  – І місце

Андрій Шевченко – ІІ місце

Юлія Малежик  – ІІІ місце

 

2011 р.

Дует: Юлія Малежик  – Олег Калініченко  – І місце

Андрій Шевченко – ІІІ місце

 

2012 р.

Юлія Малежик  – І місце

Дует: Юлія Малежик  – Олег Калініченко  – ІІ місце

Олег Калініченко  – ІІІ місце

 

2013 р.

Дует: Олег Калініченко  - Андрій Шевченко  – І місце

Марія Гитун – ІІ місце

 

2014 р.

Андрій Шевченко – ІІІ місце

 

2015 р.

Андрій Шевченко – І місце

Микита Постніков  – ІІ місце

Марія Гитун – ІІІ місце

 

2016 р.

Наталія Троян - І місце

Марія Гитун – ІІІ місце

Тимофій Заворотній – Звання Дипломанта  

Микита Постніков  - Звання Дипломанта  

Назарій Крижанівський - Звання Дипломанта  

Таміла Олкова - Звання Дипломанта  

Тимків Дарина - Звання Дипломанта  

Тищенко Жанна-Марі - Звання Дипломанта  

 

2017 р.

Наталія Троян – ІІІ  місце

______________________________

Всеукраїнський конкурс юних гумористів

«Посміхнемось щиро Вишні»

М. Полтава

2008 р.

Дует: Юлія Малежик  – Олег Калініченко  – ІІІ місце

Андрій Шевченко – ІІІ місце

 

2009 р.

Дует: Юлія Малежик  – Олег Калініченко  – І місце

 

2011 р.

Дует: Юлія Малежик  – Олег Калініченко  – ІІ місце

Володимир Мішута – ІІ місце

Юлія Малежик  – ІІІ місце

______________________________

Всеукраїнський фестиваль мистецтв

«Кришталевий Трускавець»

М. Трускавець

2008 р.

Андрій Шевченко – І місце

______________________________

Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Ліра Гіппократа»

М. Дубно

2008 р.

Людмила Медвідчук -  ІІ місце

______________________________

Міжнародний фестиваль сучасного дитячого,

юнацького і молодіжного мистецтва «Ялтинське літо»

М. Ялта

2008 р.

Людмила Медвідчук -  І місце

______________________________

Міжнародний фестиваль мистецтв

«Фантазії моря – Кароліно-Бугаз»

М. Кароліно-Бугаз

2009 р.

Олег Калініченко  – І місце

______________________________

Всеукраїнський фестиваль-конкурс читців

«Тарасовими шляхами»

М. Київ

2010 р.

Олег Калініченко – Звання Дипломанта

 

М. Луцьк

2011 р.

Дует: Юлія Малежик  – Олег Калініченко  – ІІІ місце

 

                                                                                                               М. Київ

2014 р.

Андрій Шевченко – І місце

Олег Калініченко  – ІІ місце

______________________________

Всеукраїнський фестиваль гумору і фольклору

ім. Павла Глазового

М. Київ

2010 р.

Андрій Шевченко – ІІ місце

 

2011 р.

Дует: Юлія Малежик  – Олег Калініченко  – Гран–Прі

 

2012 р.

Андрій Шевченко – І місце

______________________________

Всеукраїнський відкритий конкурс читців

ім. Тараса Шевченка

М. Київ

2010 р.

Андрій Шевченко – ІІ місце

Олег Калініченко  – ІІ місце

 

2011 р.

Дует: Юлія Малежик  – Олег Калініченко  – ІІ місце

 

2012 р.

Дует: Юлія Малежик  – Олег Калініченко  – Звання Дипломантів

 

2014 р.

Андрій Шевченко – Звання Дипломанта

________________________________

Всеукраїнський фестиваль–конкурс дитячого,

юнацького і молодіжного мистецтва «Академконцерт»

М. Київ

2010 р.

Юлія Малежик   – І місце

 

2011 р.

Дует: Юлія Малежик  – Олег Калініченко  – І місце

Володимир Мішута – І місце

______________________________

Міжнародний фестиваль мистецтв

«Кіммерійські зорі»

М. Керч

2010 р.

Олег Калініченко  – І місце

______________________________

Всеукраїнське телевізійне Талант-шоу

«Хвилина на Першому»

М. Київ

2010 р.

Назарій Крижанівський  – Звання Переможця

______________________________

Міжнародний фестиваль-конкурс естрадного

і фольклорного мистецтва «Золотий маяк»

М. Київ

2011 р.

Володимир Мішута  – Звання Дипломанта

_______________________________

Всеукраїнський телевізійний фестиваль дитячої та юнацької творчості

“Таланти столиці”

м.Київ

2012 р.

Дует: Юлія Малежик  – Олег Калініченко  – Гран – Прі

___________________________________

 ХІІ Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів та цирку

“Театральний форум”

2012 р. 

Народний аматорський колектив “Театр мініатюр”  – І місце

Назарій Крижанівський – ІІ місце

Юлія Малежик – Диплом “За яскравий і творий дебют у фестивалі “Театральний форум”

Олег Калініченко – Диплом “За яскравий і творий дебют у фестивалі “Театральний форум”

2013 р.

Народний аматорський колектив “Театр мініатюр”  – І місце

2014 р.

Микита Постніков  – І місце

Юлія Малежик  – І місце

Володимир Мішута  – І місце

Назарій Крижанівський  – І місце

Андрій Шевченко  – ІІ місце

Марія Гитун  – ІІ місце

Кирило Постніков  – ІІ місце

Наталія Васильківська  – ІІ місце

2016 р.

Дует Наталія Васильківська  - Назарій Крижанівський  – І місце

Яцура Андрій  – І місце

Марія Гитун  – І місце

Софія Баранецька  – І місце

_________________________________

Київський обласний фестиваль-конкурс авторської поезії та пісні

“Малишкові стежки”

м. Обухів

2012 р.

Дует Олег Калініченко та Андрій Шевченко – І місце

2013 р.

Тріо Марія Гитун, Микита Постніков, Ярослав Савченко - І місце

Андрій Шевченко - ІІІ місце

 2015 р.

Тріо Марія Гитун, Наталія Троян, Назарій Крижанівський - ІІ місце

Микита Постніков - ІІ місце

Таміла Олкова - ІІІ місце

___________________________________

 Всеукраїнський телевізійний фестиваль дитячої та юнацької творчості

 ”Таланти осені”

м. Київ

2012 р.

Дует Марія Гитун та Володимир Мішута – Гран – Прі

2013 р

Дует Микита Постніков, Ярослав Савченко - І місце

2014 р. 

Дует Марія Гитун та Володимир Мішута - І місце

___________________________________

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Зимова фантазія”

м. Київ

2013 р.

Дует Олег Калініченко та Андрій Шевченко – І місце

Юлія Малежик   – ІІІ місце

___________________________________

Всеукраїнський телевізійний фестиваль дитячої та юнацької творчості

“Таланти весни”

м.Київ

2013 р.

Дует Наталія Васильківська та Назарій Крижанівський – І місце

Дует Олег Калініченко та Андрій Шевченко – ІІ місце

2014 р.

Гурток “Обухівські читці” - І місце

Дует Олег Калініченко та Андрій Шевченко – І місце

2016 р.

Дует Софія Баранецька – Андрій Яцура - І місце

Дует Таміла Олкова – Жанна Тищенко - ІІ місце

____________________________________

Обласний огляд-конкурс театральних колективів

“Театральна палітра Київщини – 2013″

м.Київ

2013 р.

Народний аматорський колектив “Театр мініатюр”  – І місце

2015 р.

Гурток “Обухівські читці” – ІІ місце

____________________________________

Всеукраїнський відбірковий конкурсний тур

Міжнародного конкурсу-фестивалю

“Південний експрес”

м.Київ

2013 р.

Назарій Крижанівський – І місце

___________________________________

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв

“Мелодія весни”

м. Київ

2013 р.

Дует  Юлія Малежик  та Олег Калініченко  - І місце

Дует Марія Гитун та Андрій Шевченко – ІІ місце

2014 р.

Дует Наталія Васильківська та Назарій Крижанівський – І місце

___________________________________

 Всеукраїнський конкурс

дитячої та юнацької творчості

“Вернісаж талантів”

м. Київ

2013 р.

Дует  Юлія Малежик  та Олег Калініченко  - Гран-Прі

Дует Наталія Васильківська та Назарій Крижанівський – І місце

2014 р.

Дует Наталія Васильківська та Назарій Крижанівський – І місце

Гурток “Обухівські читці”  - І місце

___________________________________

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв

“Зоряна осінь”

м. Київ

2013 р.

Дует Наталія Васильківська та Назарій Крижанівський – ІІ місце

2014 р.

Дует Наталія Васильківська та Назарій Крижанівський – І місце

2015 р.

Назарій Крижанівський – І місце

___________________________________

Міжнародний фестиваль-конкурс “Планета мистецтв”

м. Київ

2013 р.

Дует Наталія Васильківська та Назарій Крижанівський – ІІ місце

Дует Микита Постніков, Ярослав Савченко - ІІІ місце

2014 р. 

Дует Марія Гитун та Володимир Мішута - І місце

___________________________________

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “Глори мюзік фест”

м. Київ

2014 р.

Дует Наталія Васильківська та Назарій Крижанівський – І місце

2016 р.

Назарій Крижанівський – ІІ місце

__________________________________

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Джерело надій”

м. Київ

2014 р. (вересень)

Дует Марія Гитун та Володимир Мішута - ІІ місце

2014 р. (жовтень)

Дует Микита Постніков та Андрій Шевченко - І місце

2014 р. (грудень)

Дует Наталія Васильківська та Назарій Крижанівський – І місце

_________________________________

Київський обласний фестиваль-огляд дитячих

театральних колективів “Театральні обрії”

м. Біла Церква

2014 р.

Гурток “Обухівські читці” - І місце 

Наталія Васильківська – Диплом за кращу жіночу роль

_________________________________

Всеукраїнський фестиваль-конкурс

творчих колективів “Калейдоскоп талантів”

м. Київ

2014 р.

 Дует Микита Постніков та Андрій Шевченко - І місце

__________________________________

Міжнародний фестиваль-конкурс

творчих колективів “Калейдоскоп талантів”

м. Київ

2015 р.

Дует Марія Гитун та Назарій Крижанівський – ІІІ місце 

2016р.

 Баранецька Софія  - І місце

Троян Наталія - І місце

Олкова Таміла - І місце

2017р.

Дует Наталія Васильківська та Назарій Крижанівський – І місце

Головіна Ніколь - ІІІ місце

_________________________________

Всеукраїнський фестиваль дитячих

творчих колективів

“Золота антилопа”

м. Київ

2014 р.

Дует Наталія Васильківська та Назарій Крижанівський – І місце

Юлія Малежик   – І місце

2015 р.

Дует Марія Гитун та Назарій Крижанівський – ІІ місце 

Дует Дмитро Бецько та Тимофій Заворотній – ІІІ місце  

_________________________________

Всеукраїнський фестиваль дитячих

творчих колективів

“Діти Сонця”

 м. Київ

2015 р.

Дует Микита Постніков та Андрій Шевченко - І місце

Дует Наталія Васильківська та Назарій Крижанівський – ІІ місце

Дует Марія Гитун та Володимир Мішута - ІІІ місце

Гурток “Обухівські читці” - ІІ місце 

Микита Постніков – Диплом Лауреата у номінації “Сяйво Таланту”

Наталія Васильківська - Диплом Лауреата у номінації “Сяйво Емоційності”

Андрій Шевченко - Диплом Лауреата у номінації “Сяйво Майстерності”

__________________________________

Міжнародний фестиваль-конкурс

дитячої та юнацької творчості

“Світ у твоїх долонях”

м. Київ

2015 р.

 Дует Яцура Андрій  – Баранецька Софія  - І місце

Назарій Крижанівський – І місце 

2016 р.

Дует Яцура Андрій  – Баранецька Софія  - ІІмісце

Дует Таміла Олкова – Жанна Тищенко - ІІ місце

________________________________

Міжнародний фестиваль-конкурс

«Талановиті діти України»

м. Київ

5 березня 2016 р.

Дует Марія Гитун та Назарій Крижанівський – І місце 

20 березня 2016 р.

Назарій Крижанівський – І місце 

20 листопада  2016 р.

Дует Наталія Васильківська та Назарій Крижанівський – Гран-Прі

Наталія Троян - І місце

Ніколь Головіна – І місце 

19 березня 2017 р.

Дует Наталія Васильківська та Назарій Крижанівський - І місце  

21 травня 2017

Назарій Крижанівський – І місце 

__________________________________

ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс

«Феєрія зірок»

м. Київ

Дует Дарина Тимків та Тимофій Заворотній – ІІІ місце  

__________________________________

Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв

«Соняшник»

м. Київ

березень 2016 р.

Черняєва Вероніка - ІІ місце 

грудень 2016 р.

Дует Наталія Васильківська та Назарій Крижанівський – Гран-Прі

Дует Баранецька Софія та Троян Наталія – І місце  

_________________________________

Міжнародний благодійний фестиваль-конкурс

«Квітуча Україна»

м. Київ

2016 р.

Яцура Андрій - І місце 

Головіна Ніколь - ІІ місце 

Тимків Дарина - ІІ місце 

_________________________________

ІІ Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс

дитячої та юнацької творчості

“Київ скликає друзів – 2016″

 2016 р.

Назарій Крижанівський – ІІІ місце 

 Дмитро Бецько - ІІІ місце 

__________________________________

Всеукраїнський конкурс театрального мистецтва

“Театральні містерії”

 2017 р.

Дует Баранецька Софія та Троян Наталія – І місце  

Дует Наталія Васильківська та Назарій Крижанівський - ІІ місце

Поділитися у соціальних мережах

Leave a Reply